(057) 720-10-10

/цілодобово/

(057) 720-15-15

/цілодобово/

Особистий кабінет

Інформація

Рекомендоване обладнання для підключення у приватному секторі

Дротове підключення до мережі Triolan у приватному секторі виконується за технологією GEPON, яка має на увазі підключення за допомогою оптоволоконного кабелю.
 
Для такого підключення Вам буде потрібне додаткове обладнання - ONU - Optical Network Unit - Абонентський термінал, який дозволяє отримувати та передавати дані за допомогою оптоволоконної линії.

Увага!

У зв'язку з теріторіальними особливостями мережі, може статися так, що обраний Вами термінал не підійде для підключення безпосередньо за Вашою адресою. Щоб уникнути придбанняя обладнання, яке не стане у пригоді, обов'язково проконсультуйтесь перед придбанням абонентського терміналу.

Рекомендовані абонентські термінали


Foxgate ONU 1001WZ

Foxgate ONU 1001WZ

Foxgate ONU 1001WZ

Foxgate ONU 1001WZ - гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чипсеті ZTE™, який розроблено для використання у рішеннях FTTH/FTTO. Відповідність стандартам IEEE802.3ah и CTC 2.1 дозволяє використовувати це обладнання у мережах, які побудовано з використанням обладнання GEPON різноманітних світових виробників.

Абонентський термінал FoxGate ONU 1001WZ протестовано на сумісність та роботу у мережі GEPON під керуванням OLT BDCOM P3310, забезпечуючи базову функціональність.

Де можна придбати:

  • У офіційного представника - компанії "DEPS"Ціна за запитом на сайті.
  • У магазині "ЕМБЕР Украина". Орієнтовна ціна: 428,00 грн.
  • У магазині "GEPON". Орієнтовна ціна: 432,05 грн.
  • У магазині "Сетевое Оборудование". Орієнтовна ціна: 432,05 грн.

Foxgate NR1101

Foxgate NR1101

Foxgate NR1101

Foxgate NR1101 - гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чипсеті Realtek, розроблений для використання у рішеннях FTTH/FTTB. Відповідність стандартам IEEE802.3ah и CTC 2.1 дозволяє використовувати це обладнання у мережах, які побудовано з використанням обладнання GEPON різноманітних світових виробників.

Абонентський термінал FoxGate ONU 1001WZ протестовано на сумісність та роботу у мережі GEPON під керуванням OLT BDCOM P3310, забезпечуючи базову функціональність.

Де можна придбати:

  • У официального представителя - компании "DEPS"Цена за запитом на сайті.
  • У магазині "GEPON". Орієнтовна ціна: 430,61 грн.
  • У магазині "Сетевое Оборудование". Орієнтовна ціна: 430,61 грн.

Picotel PU-E810

Picotel PU-E810

Picotel PU-E810

Picotel PU-E810 призначена для роботи у PON мережах, підтримує стандарт EPON (802.3ah) та повністю сумісна з OLT BDCОМ.

Для підключення клієнтського обладнання використовується один Gigabit Ethernet порт (10/100/1000 Mbps base-T) та один оптичний порт SC/PC.

EPON ONU виконана у сучасному стильному дизайні, якій підійде до будь-якого інтер'єру.

 

Де можна придбати:

  • У виробника - компанії "Ромсат"Цена за запитом на сайті.
  • У магазині "GEPON". Орієнтовна ціна: 433,50 грн.
  • У магазині "Miatis". Орієнтовна ціна: 478,87 грн.

Stels TM FD111HZ

Stels TM FD111HZ

Stels TM FD111HZ

Stels TM FD111HZ - призначено для використання у пасивних оптичних мережах у якосітя абонентського пристрою.

EPON ONU FD111HZ відповідає вимогам стандартів IEEE802.3ah, YD/T1475-2006 и CTC2.0/2.1.

ONU має один порт 10/100/1000 Ethernet (коннектор RJ-45) для підключення обладнання абонента, та оптичний порт SC/PC для підключення до пасивної оптичної мережі.

 

Де можна придбати:

  • У магазині "DeepNet". Орієнтовна ціна: за запитом на сайті.
  • У магазині "Gazik". Орієнтовна ціна: 464,00 грн.

Huawei GPON ONU HG8010

Huawei GPON ONU HG8010

Huawei GPON ONU HG8010
(використовується у м. Харків та смт. Дергачі)

Huawei GPON ONU HG8010 - це надійний оптичний мережевий термінал, який призначено для підключення до мереж FTTH у якості основного багатофункціонального домашнього або офісного шлюза. HG8010 обладнано одним адаптивним Gigabit/Fast Ethernet-портом з автоузгодженням для одначної та безперебійного доступу до мережі Інтернет, комфортної роботи з сервісами VoIP та перегляду потокового відео у режимі HD.

 

Де можна придбати:

  • У офіційного постачальника в Україні - компанії "IT Dialog"Цена за запитом на сайті.
  • У магазині "Lanmarket". Орієнтовна ціна: 1308,15. грн.

Увага!

Ціни у вказаних магазинах наведені з метою ознайомлення.

Актуальні ціни на обладнання уточнюйте у магазинах, оскільки ціни на це устаткування безпосередньо залежать від поточного курсу долара США

 

Перевірка можливості підключення

  • Місто:
  • Вулиця:
  • Будинок:

З 01 січня 2019 року буде змінено тариф на доступ до мережі Інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с у нежитлових приміщеннях та для юридичних осіб по низці територій.

З 01 січня 2019 року буде змінено тариф на доступ до мережі Інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с у населених пунктах Харківської області.

Шановні користувачі!
 
З 01 січня 2019 року зміниться тариф на Кабельне Телебачення
 
Новий тариф складе 70 гривень на місяць.
 

Всі новини "Тріолан"